0,00 €
0 ks
obsah košíka

Konvektomaty

KONVEKTOMATY

Konvenčné varenie
Ideálne pre pečenie , grilovanie a gratinované pečenie mäsa a rýb. Ventilátor rozdeľuje rovnomerne generované teplo, čo znižuje teplotu a čas varenia, čím šetrí energiu. A tiež je šetrné k produktu.

Parné varenie
Ideálne pre špeciálne varenie, jemné pečenie, ako sú múčniky, mäso a ryby a zeleninu. Pomocou ventilátora para rovnomerne cirkuluje v celom varnom prostredí. Varenie v pare zachováva chuť a farbu potravín a  tiež zachováva ich senzorické a nutričné hodnoty. Špeciálny BESTSTEAM Systém varí v pare pri stabilnej teplote 100 °C.

Zmiešané varenie -  konvencia, para 
Zmiešaný cyklus je ideálny nie len pre potraviny, ktoré vyžadujú dlhé varenie s kontinuálnou kontrolou (napr. dusená mäsa, karbonátky, dusené mäso a veľmi veľké kusy), ale aj pre lasagne a cestoviny. Varenie sa vykonáva s vyváženou kombináciou horúceho vzduchu zavedeného konvekciou a pary. Tento systém zaručuje ľahkosť, šetrí hmotnosť, chuť a vôňu jedla tým, že ho nevysušuje.

Regenerácie potravín
Ideálne pre obnovenie chuti a arómy potravín, táto metóda využíva zmiešaný cyklus regenerácie a ohrievací systém pracujúci pri teplotách 120 °C až 140 °C. Program je možné upraviť podľa potreby.

Varenie so sondou a Delta T
Ideálne pre veľké kusy mäsa, ktoré vyžadujú dlhé varenie.  Tento systém používa sondu, ktorá meria teplotu v najhrubšej časti mäsa, kde je sonda umiestnená. Keď je mäso uvarené dokonale, ozve sa zvukový signál a rúra sa vypne.

Pečenie "MY WAY"
Je určené pre pekárov, ktorí chcú mať pečenie pod kontrolou. Môžu spravovať a meniť parametre pečenia, ako čas, teplota a prostredie kedykoľvek. Pekári môžu navoliť na displeji automatické spustenie pečenia, alebo programy ktoré si sami vytvorili a zadali na ovládacom paneli alebo previedli z vlastných počítačov. Uložené recepty v ovládacom paneli vyvíjali najlepší šéfkuchári.

MARENO HOONVED ELOMA KITCHEN AID HAMILTON BEACH
         
HOSHIZAKI HOLLAND Kuhlmobel LIEBHERR robot coupe LAINOX

HOTELTEC s.r.o., Partizánska cesta 116A, 974 01 Banská Bystrica
Copyright © 2013 HOTELTEC s.r.o.