0,00 €
0 ks
obsah košíka

Eloma

Konvektomaty ELOMA

 

Eloma  - najvyššia kvalita viac ako 30 rokov. Tradícia znamená - 100% Made in Germany. Ak si ceníte kvalitné spracovanie, atraktívny dizajn, optimálny užívateľský komfort, jednoduchú údržbu.....ELOMA je to  správne riešenie. Vyrobené sú výlučne z nehrdzavejúcej ocele.

"Iba tí, ktorí pochopia potreby trhu a zákazníkov, môžu nájsť optimálne riešenie!" A to sa odborníkom z ELOMY podarilo. V súčasnosti patrí  k najväčším výrobcom v obore gastronómie. Dôraz kládla na prvotriednu kvalitu a vďaka tomu je dnes známa svojou spoľahlivosťou, kvalitou a životnosťou. Zariadenia značky ELOMA predstavujú špičkovú kvalitu, majú využitie v rôznych oblastiach, jednoducho sa ovládajú, majú nízku spotrebu energie a vody, sú šetrné k životnému prostrediu. A vy máte zaručený perfektný výsledok varenia.

Pri výbere zariadenia pre Vašu prevádzku sa môžete tešiť na veľkú flexibilitu a osobitný dizajn. V ELOME sú Vaše potreby najväčšou prioritou.  "ELOMA - pre kuchárov s vysokými nárokmi vo všetkých kuchyniach sveta!" ELOMA má viac ako 200 partnerov na 5 kontinentoch. Ponúka priamu, rýchlu a širokú podporu všade tam, kde varíte na zariadeniach zn. ELOMA.

Ako jediný výrobca konvektomatov, bola vyznamenaná za Multi-Oko-Systém, cenou  Dr. Georga Triebeho v kategórii ekológie a hospodárnosti za inováciu.

Multi-Oko-System

Využívaním tohto systému získate ďaľšie finančné úspory. Úspora nákladov vysokovýkonným výmenníkom tepla s kondenzáciou. Úspora vody - 42%, úspora elektrickej energie 16%.

Patentované systémy ELOMY:

vynález vyvíjania systému čerstvej pary®

Priame vyvíjanie pary vo varnom priestore s perfektnou sýtou  parou, čo je ideálne pre varenie chúlostivých potravín ako je napr. brokolica, knedle. Spotrebič je možné použiť bez nutnosti predhriatia. Úspora energetických nákladov je až 46%. Malé náklady na prevádzku  oproti bojlerovému prevedeniu. Odpadá nutnosť odvápňovania.

autoclean®

Jedinečný, patentovaný, plnoautomatický systém samočistiaci systém. Minimálne náklady z dôvodu pevne zabudovaných čerpadiel umývacieho a oplachového prostriedku. Spustenie štartu  bez nutnosti manuálneho ochladzovania alebo otvorenia dverí. Perfektné výsledky čistenia vďaka zabudovanej rotačnej tryske. Žiadny kontakt s čistiacim prostriedkom, čo prispieva k ochrane zdravia. Nie je  nutná manipulácia s čističom, jeho nutnosť nalievania do zásobníka alebo doplňovanie umývacích tabliet.

SPS® steam protection system

Para na konci programu je automaticky odsatá z vnútorného priestoru. Tento systém chráni od popálenín a opareniu sa. Para nie je púšťaná do priestoru  a sporí elektrickú energiu.

- climatic®

Precízne ovládanie vnútornej klímy. Aktívne vlhčenie a odvlhčovanie priestoru. Výrobky sú chrumkavé a krehké. Jedinečný systém prívodu vzduchu výrazne šetrí  množstvo vody pri pohlcovaní pary.

- plyn®

Použitie  dúchadlových horákov – KIWA. Vysokovýkonný trojstupňový, trubicový výmenník tepla zabezpečuje lepšiu účinnosť.

- digestor KH 2/KH 3®

Odsávací digestor Multi-Oko s účinnosťou viac ako 80%. Žiadna voda, minimum energie s maximálnou účinnosťou. Optimálne riešenie bez vyšších investícií do vzduchotechnického zariadenia.

ORIG_229_1389356977

MARENO HOONVED ELOMA KITCHEN AID HAMILTON BEACH
         
HOSHIZAKI HOLLAND Kuhlmobel LIEBHERR robot coupe LAINOX

HOTELTEC s.r.o., Internátna 51, 974 01 Banská Bystrica
Copyright © 2013 HOTELTEC s.r.o.