0,00 €
0 ks
obsah košíka

Grily JOSPER - novinka

Vášeň pre grilovanie ® – JOSPER GRILL


grillPovedz mi, ako varíš  a ja ti poviem, kto si ...
Naša firemná filozofia bola vždy v súvislosti s dvoma podmienkami, ktoré  sa spočiatku zdajú byť protichodné: tradícia a modernosť.  " Včerajšia  chuť s dnešným tempom ® " nie je len fráza, ale naša filozofia.  Už pred  44 rokmi sme založili spoločnosť ktorá od tej doby  pomocou miestnych remeselníkov  v kombinácii  s dlhoročnou tradíciou  vyvíja  a inovuje výrobné technológie s ohľadom aj na dizajn. Za tento čas sme  získali  2500 klientov v 80 krajinách.


ČO JE JOSPER ?
JOSPER je elegantná kombinácia grilu a rúry v jedinom stroji.  Táto kombinácia remeselného spracovania  a technológie vo výrobnom procese  umožnila  dosiahnutie nadštandardov v grilovaní. Kombináciou dlhoročnej tradície a znalosti miestnych remeselníkov a  inovatívnych  výrobných technológií  sme dosiahli získanie  produktu, ktorý je jedinečný na trhu. 

Používame najlepšie oceľové zliatiny v kombinácii so špičkovou technológiou pre dosiahnutie najlepšieho výsledku tradičným grilovaním.  Je zameraný na použitie v náročnom sektore HoReCa.   Poskytujeme  kvalitu overenú časom.  Použiteľnosť  nášho výnimočného stroja  je v  reštauráciách,  baroch,  bistrách,  kaviarňach , tradičných  reštauráciách ako  aj  v domácich kuchyniach.  Výborné pre použitie na cateringových  akciách.  Funguje na 100 % s dreveným uhlím . Unikátna uzavretá grilovacia konštrukcia,  dizajn,  robustnosť,  prepracovaná  technológia  a tradícia.... toto ponúka  JOSPER.

Gril a rúra v jednom stroji a to všetko v súlade s najvyššími   medzinárodnými  normami bezpečnosti,  ochrany zdravia a životného prostredia.  Kombináciou varenie v rúre a grilovania, je možné  dosiahnuť úžasné  výsledky so všetkými druhmi výrobkov.  Unikátny gril JOSPER  môže pracovať nepretržite, pri priemernej teplote medzi 300 °C a 350 °C.  Je možné pridať kolieska, ktorými dosiahneme  ľahké premiestňovanie a pohyb  podľa potreby.  V neposlednom rade zabezpečia kolieska aj ľahšiu údržbu a hygienu.

Pridaná hodnota nášho unikátneho stroja pochádza z možnosti grilovať na drevenom uhlí a pokrmy z neho získavajú chute a vône,  pri čom zostáva zachovaná  perfektná  štruktúru a šťavnatosť. Tým, že kombinuje funkcie rúry a grilu, môžeme pracovať pri vysokých teplotách  v rovnakom čase . Jeho vyšší  výkon nielen znižuje dobu varenia,  ale je tiež veľmi úsporný.  Všetky naše produkty a naši dodávatelia sú tiež  španielsky,  čo nám umožňuje  v rámci geografickej oblasti systematicky vykonávať najprísnejšie a najviac pravidelné kontroly a testy kvality,  aby sme udržali  krok s nárokmi na rôznych trhoch po celom svete,  kde pôsobíme a splnili najprísnejšie bezpečnostné normy.  Josper  je oveľa pohodlnejší a čistejší než iné formáty,  pretože disponuje aj  rukoväťou, pre ľahšie podávanie a manipuláciu s roštom. 

 

MARENO HOONVED ELOMA KITCHEN AID HAMILTON BEACH
         
HOSHIZAKI HOLLAND Kuhlmobel LIEBHERR robot coupe LAINOX

HOTELTEC s.r.o., Partizánska cesta 116A, 974 01 Banská Bystrica
Copyright © 2013 HOTELTEC s.r.o.