0,00 €
0 ks
obsah košíka
 ZNAČKY:
BERNER
BESTFOR
BWT
Castel MAC
Eloma
HamiltonBeach
HOONVED
KitchenAid
Lainox
NORDline

ORIG_328_1432630302

Elektrický odšťavovač na citrusy so spoľahlivým výkonom. Určený na všetky druhy citrusov.á údržba
 
Hamilton Beach Electric Citrus Juicer 66900 NOVINKA
357.00 €  bez DPH
428.40 €  s DPH
Stitok
NOVINKA - Endura-bezkefový motor je navrhnutý aby vydržal 2,5 krát dlhšie a mal výkon 50% efektívnejší ako jeho rovesníci. Táto účinnosť umožňuje, aby motor udržal rýchlosť i pri vyššom zaťažení, čo minimalizuje mixovací čas. Protihlukový kryt, ďaka ktorému je Quantum HBH 950 jeden z najtichších blenderov na svete. Otvára sa do výšky iba 53 cm. Teplotný ukazovateľ-upozorní pred prehriatím motora, je vybavený cyklom ochladenia, ktorý rýchlo znižujte teplotu motora a zabezpečujte tak jeho normálnu prevádzku. Mixér má vo výbave USB vstup pre editáciu programov 30 prednahratých cyklov, možnosť vložiť ďalších 30 vlastných programov pomocou USB portu.
 
Hamilton Beach HBH950 QUANTUM Blender
1 888.00 €  bez DPH
2 265.60 €  s DPH
Stitok

NOVINNKA kuchynský blender HBF 1100 S vhodný na prípravu omáčok, kaší (z čerstvej zeleniny a ovocia), mixovanie polievok, sekanie orieškov, fazúľ a ryže, hustých omáčok a zmesí s malým obsahom tekutiny, spracovanie väčších objemov. Rýchlosť otáčok sa nastavuje automaticky podľa potreby, vzhľadom na objem a tvrdosť ingrediencií. Senzor so štyrmi magnetickými kontaktmi - zabraňuje začatiu mixovania pokiaľ nie je nádoba, alebo veko na nádobe správne osadené. Mixér má vo výbave predprogramované cykly, ktoré sa dajú zmeniť jednoducho vložením pamäťovej karty. Ukazovateľ teploty - upozorní personál ak sa motor prehrieva počas prevádzky. Veľké plus pri mixéri je zaťažený podstavec s nožičkami s protišmykovým povrchom pre lepšiu stabilitu aj na šmykľavých povrchoch. Blender 1100 S disponuje aj priehľadným vekom a dávkovacím nadstavcom, pre jednoduchú kontrolu obsahu počas mixovania a pre dolievanie tekutých ingrediencií.
 
HamiltonBeach HBF1100 S
2 052.00 €  bez DPH
2 462.40 €  s DPH
Stitok
Chladiaca obslužná vitrína NORDline RTW 120 L- 5 je ideálny pomocník pre vystavenie cukrárskych
a lahôdkových výrobkov. Vďaka ventilovanému chladeniu je zaistená distribúcia chladenia naprieč celou vitrínou. Ľahko zapadne do moderného interiéru. Zaoblené tvary sú pomaly na ústupe, rovné línie sú opäť trendy. Vyrába sa v 2 veľkostiach: RTW 120 L-5, RTW 160 L-5 a tiež v teplej verzii RTR 120 L-5.
 
Chladiaca vitrína RTW L-5
627.00 €  bez DPH
752.40 €  s DPH
Stitok
Kuchárska kniha k robotom 5KSM3311, 5KSM125, 5KSM156, 5KSM175, 5KSM180, 5KSM185, 5KPM5, 5KSM7580, 5KSM7591, 5KSM7990. Pokiaľ by ste Vy a Váš kuchynský robot mali mať jedinú kuchársku knihu, potom je to práve táto. Obsahuje 150 receptov, ktoré sú špeciálne upravené na prípravu za použitia multifunkčného kuchynského robota KitchenAid. Nebudete tak mať pochybnosti, či s robotm postupujete správne, ktoré nadstavce máte použiť a čo všetko je možné s ich pomocou pripraviť. Kniha sa tak stane neoddeliteľnou súčasťou Vášho kuchárskeho umenia. Nájdete tu chutné, jednoduché a nevšedné pokrmy pre každú príležitosť, ktorá uspokojí každý mlsný jazýček. V receptoch sú použité dostupné suroviny, takže všetky pokrmy pripravíte ako mávnutím kúzelného prútika. Krásne fotografie naladia Vaše zmysly a nabudia chuťové bunky. V kuchárskej knihe nájdete dejiny značky KitchenAid, ako si vybrať správny robot, popis použitia jednotlivého príslušenstva ku kuchynskému robotu,150 receptov tematicky rozdelených na základné cestá a krémy, čerstvo pripravené, mäso a slané, cestoviny a obilniny, sladké/
 
KitchenAid kuchárska kniha k robotu
23.33 €  bez DPH
28.00 €  s DPH
Stitok
Mlynček 5KSMMGA je navrhnutý špeciálne pre spoluprácu so všetkými modelmi kuchynských robotov KitchenAid. Jednoducho ho upevníte na viacúčelovú upínaciu hlavu pre pripojenie prídavného príslušenstva, poháňaného kuchynským robotom. Určené pre robot MINI 5KSM3311, Artisan 5KSM90PS, 5KSM125PS, 5KSM150PS, 5KSM156PS, 5KSM175, 5KSM185, Heavy Duty/Profi 5KPM5, Artisan 5KSM7580, Heavy Duty 5KSM7591, Profi 5KSM7990.
Premeňte suroviny na zdravé a čerstvé pokrmy, ktoré si pripravíte sami a naviac máte istotu, že všetko je čerstvé a ideálne namleté podľa vašich predstáv. Kovový mlynček na mäso 5KSMMGA so širokou škálou nadstavcov ľahko a rýchlo spracuje aj tie najnáročnejšie suroviny. Pomôže s prípravou domácich klobás a údenín, hamburgerov, paštét, pomelie tvrdé syry, pečivo, deťom pripraví výživu a naviac je kompatibilný so všetkými modelmi kuchynských robotov KitchenAid. Nôž z nerezovej ocele umožňuje spracovanie mäkkých aj tvrdých surovín. Namelie čerstvé mäso na prípravu klobások a hamburgerov, rozomelie tvrdé syry, namelie pečivo na čerstvú strúhanku a mnoho ďaľšieho. Mlynček je možné vychladiť v chladničke alebo mrazničke pre udržanie studenej teploty počas mletia, čo umožňuje zachovať čerstvosť mletého mäsa. Väčšia misa na suroviny umožňuje spracovanie viacero surovín naraz. Misa je snímateľná kvôli ľahšiemu skladovaniu.

O kvalitné a rýchle mletie všetkých druhov mäsa sa stará odolný nôž z nerezovej ocele.
V závislosti na veľkosti priemeru mletia máte možnosť zvoliť si šajbu s veľkosťou oka 3 mm - jemná, 4,5 mm - stredná, alebo 8 mm - hrubá. Jemná a stredná šajba sú vhodné pre mletie mäsa a suchého pečiva, na výrobu paštéty, detskej výživy, pomazánok, hamburgerov, jemných klobások, fašírok apod. Hrubá šajba sa naopak hodí pre mletie mäsa určeného do talianskych omáčok k cestovinám, pikantných mäsových koláčov či mletie syrov a zeleniny. Umožňuje jednoduchú prípravu celej rady čerstvých a originálnych pokrmov. Ponúka nekonečné možnosti. Pre pohodlné plnenie využijete dodávané vtláčadlo a po skončení používania odstráňte z nadstavcov zbytky mäsa pomocou čistiacej kefky. Čistiaca kefka zabezpečí ľahké odstránenie zbytkov jedla zo šajby a ostatých častí mlynčeka. Dva nadstavce pre plnenie klobás umožňujú ľahkú výrobu celej rady čerstvých a originálnych údenín.
 
KitchenAid mlynček na mäso kovový
124.17 €  bez DPH
149.00 €  s DPH
Stitok
LIMITOVANÁ EDÍCIA K 100 VÝROČIU KITCHENAID. Limitovaná edícia Artisan Queen of Hearts k 100 výročiu KitchenAid. Vášnivo červený kuchynský robot KitchenAid s jedinečným ikonickým, nadčasovým, elegantným a jemným dizajnom inšpirovaným vášňou. Stelesňuje energiu, silu a spoločné nadšenie pre nové možnosti v kuchyni. Vyznačuje sa elegantnými chrómovanými prvkami, vášňou inšpirovaným dekoratívnym pruhom so stovkami drobných, červených srdiečok a logom oslavujúcim 100 ročné výročie značky KitchenAid. Robot Artisan 5KSM180 je vybavený veľmi tichým a výkonným motorom. 10 optimalizovaných rýchlostí. 58 - 220 ot/min. prináša tú správnu silu pre takmer akúkoľvek úlohu, od miešania mokrých aj suchých ingrediencií, miesenie chlebového cesta, až po šľahanie krému. Priamy pohon konštruovaný ozubenými kolieskami namiesto bežného remeňa zabezpečuje vyššiu účinnosť. Roboty KitchenAid pracujú na nižších výkonoch pri rôznych záťažových podmienkach ako bežné roboty. Dôsledkom toho je dlhšia životnosť motora. Celokovová konštrukcia, hmotnosť 11 kg a protišmyková gumová podložka robota zabezpečuje jeho stabilitu a to pri akýchkoľvek pracovných podmienkach a na každom druhu povrchu. Roboty KitchenAid využívajú planetárny systém mixovania. Činnosť robota je rotačná a naviac sa rotačne pohybuje aj šľahacia metla, miesiaci hák alebo plochý šľahač a to od stredu až po okraj celej misy. Vďaka tomu sú prísady mixované rýchlo, rovnomerne a dôkladne. Do multifunkčného miesta robota je možné upevniť širokú škálu voliteľného príslušenstva, vďaka ktorému môžete pretvorť svoj kuchynský robot na kulinárske centrum vašej kuchyne. Ľahko pripravíte všetko od čerstvých cestovín, až po hamburgery, vegetariánske rezance, zmrzlinu a iné.
 
LIMITKA Kitchenaid robot Artisan 5KSM180
665.83 €  bez DPH
799.00 €  s DPH
Stitok
LIMITOVANÁ EDÍCIA
 
LIMITKA Kitchenaid sekáčik 5KFC3516
65.83 €  bez DPH
79.00 €  s DPH
Stitok
LIMITOVANÁ EDÍCIA TYĆOVÉHO MIXÉRA
 
LIMITKA KitchenAid tyčový mixér 5KHB2570
107.50 €  bez DPH
129.00 €  s DPH
Stitok
Vyjadrením osobnosti každého kuchára je vytvorenie zmyselného kulinárskeho zážitku, ktorý zasahuje všetky zmysly, vrátane nášho zraku. KitchenAid vníma svoje roboty ako kreatívnu predĺženú ruku kuchára a vďaka tomu, že poskytuje optimálnu kontrolu na profesionálnej úrovni, sú výsledky rovnaké ako by boli vytvorené ručne. Kuchynský robot Artisan so sklopnou hlavou poskytuje toto všetko v ikonickom dizajne. Robot Artisan 5KSM185PS je vybavený veľmi tichým a výkonným 300 W motorom s desiatimi rýchlosťami od 58 do 220 otáčok za minútu. Priamy pohon konštruovaný ozubenými kolieskami miesto bežného remeňa zabezpečuje vyššiu účinnosť. Roboty KitchenAid pracujú na nižších výkonoch pri rôznych záťažových podmienkach ako bežné roboty. Dôsledkom je dlhšia životnosť motora. Celokovová konštrukcia, hmotnosť 11,3 kg a protišmyková gumová podložka robota zabezpečuje jeho stabilitu a to za akýchkoľvek pracovných podmienok a na každom druhu povrchu. Roboty KitchenAid využívajú planetárny systém mixovania. Činnosť robota je rotačná a k tomu sa rotačne pohybuje aj šľahacia metla, miesiaci hák a plochý šľahač a to od stredu až po okraj celej misy. Vďaka tomu sú prísady mixované rýchlo, rovnomerne a dôkladne. Do multifunkčného miesta robota je možné upevniť širokú škálu voliteľného príslušenstva, vďaka ktorému môžete s robotom strúhať, krájať, lisovať, mlieť a ešte mnoho ďalšieho. K jeho štandardnému vybaveniu patrí miesiaci hák (KSM5THDHSS), plochý šľahač (KSM5THFBSS), šlahacia metla (KSM5THWWSS) a nalievací štít (KN1PS - predtým KPS2CL). Súčasťou je rovnako nerezová misa s objemom 4,83 l (5K5THSBP) a to pre mixovania až do hmotnosti 1,2 kg múky (cca 2,25 kg cesta), ďalej balenie obsahuje aj extra 3l nerezovú misu - BONUS (KB3SS).
 
KitchenAid ARTISAN 5KSM185
624.17 €  bez DPH
749.00 €  s DPH
Stitok
Filtračná hlava pre všetky filtre BWT s univerzálnym pripojením.
 
Besthead FLEX - univerzálna hlava na BWT filtre
58.00 €  bez DPH
69.60 €  s DPH
Stitok
Perfektná ergonómia
 
NOVINKA MULTIMAX - UVÁDZACIA CENA
0.00 €  bez DPH
0.00 €  s DPH
Stitok
 
"NOVINKA" VÝKONNÉ INDUKČNÉ ZARIADENIA
0.00 €  bez DPH
0.00 €  s DPH
Stitok
 
MARENO HOONVED ELOMA KITCHEN AID HAMILTON BEACH
         
HOSHIZAKI HOLLAND Kuhlmobel LIEBHERR robot coupe LAINOX

HOTELTEC s.r.o., Partizánska cesta 116A, 974 01 Banská Bystrica
Copyright © 2013 HOTELTEC s.r.o.