0,00 €
0 ks
obsah košíka
 ZNAČKY:
BERNER
BESTFOR
Castel MAC
Eloma
HOONVED
Lainox
RobotCoupe

ORIG_328_1432630302

 
COUPE/Ponorný mixér MicroMix
234.00 €  bez DPH
280.80 €  s DPH
Stitok
Perfektná ergonómia
 
NOVINKA MULTIMAX - UVÁDZACIA CENA
0.00 €  bez DPH
0.00 €  s DPH
Stitok
 
NOVINKA GOURMET STAR VISION
0.00 €  bez DPH
0.00 €  s DPH
Stitok
Hoonved - profesionál na umývanie riadu, pohárov, predstavuje novú sériu jednoplášťových umývačiek rady CE, ktorá má optimálny pomer cena / kvalita. Profesionálna umývačka riadu pre bar a reštaurácie. Tento model umývačky, dokáže zabezpečiť vynikajúci výkon až do 1500 pohárov alebo 500 tanierov za hodinu. Má odolnú, trvácnu, samonosnú konštrukciu z nerezovej ocele s jemným lešteným povrchom. Čerpadlo z nerezovej ocele je vybavené mikrofiltrom, ktoré zachytáva aj tie najmenšie čiastočky potravín (ovocné šťavy, malé kúsky ovocia, zrnká kávy) a tak zabraňuje ich cirkulácii v umývačke. Otočný, priamy a silný prúd vody počas cyklu zabezpečí dokonalé rozpustenie a odstránenie nečistôt. Magnetický bezpečnostný mikrospínač zastaví cyklus v ktorejkoľvek fáze, hneď ako sa otvoria dvierka. Umývacia a oplachovacia teplota je od 55°C do 85°C. Vysoká oplachovacia teplota zaručuje hygienu. Má 4 umývacie cykly. Tvrdosť vody musí byť medzi 4°a 10°Fr. Ak je voda tvrdšia musí byť použitý zmäkčovač vody.
 
HOONVED NOVÁ RADA UMÝVAČIEK
0.00 €  bez DPH
0.00 €  s DPH
Stitok
ICEMATIC výrobník kockového ľadu/ľadových kalíškov. Chladenie je vodou alebo vzduchom. Model A chladenie vzduchom. Model W chladenie vodou. V silnej prevádzke sa odporúča vybrať si chladenie vodou. Nerezový plášť. Antibakteriálna úprava čelného panelu. Vyberateľný, umývateľný filter pre ľahkú údržbu. Veľké zásobníky s oblými rohmi pre jednoduché čistenie. Výmenné tesnenie dverí. Elektronické ovládanie. Poloautomatický cyklus čistenia pre zachovanie vynikajúcej hygieny. Sieťový spínač ON/OFF na prednej strane stroja.
 
NOVINKA - VYROBÍK ĽADU ECONOMY
0.00 €  bez DPH
0.00 €  s DPH
Stitok
VARENIE S VÁŠŇOU, KTORÚ JE VIDIEŤ!
S novým Iconom máte kuchyňu vo svojich rukách, pretože je jednoduchý, kompletný a s mnohými funkciami, ktoré vám umožnia podávať klientom všetko, čo si prajú, od raňajok ďalej. Každý typ tepelnej úpravy je intuitívny a ihneď aktivovateľný. Stačí pridať len vašu kreativitu a vášeň pre varenie. Modelová rada má v ponuke tri modely, s tromi odlišnými kapacitami. Elegantný a funkčný design pre zvýraznenie vašej profesionality. Jeho súčasný design zhodnotí vašu kuchyňu a premení váš lokál na priestor pre gurmánov. Okrem toho, že je skvelým pracovným nástrojom, stane se tiež atraktívnym kusom nábytku. Icon je vhodný pre akýkoľvek typ plechov na pečenie, pre gastronómiu aj pre cukrárske výrobky, pretože vo vnútri Iconu je špeciálny držiak roštov s variabilným usporiadaním kde je možné umiestniť GN 1/1 530x325mm) aj plechy určené pre cukrárenské/pekárenské výrobky s rozmermi 600x400mm. To všetko bez potreby výmeny koľajničiek. Systém automatického umývania bez prekážajúcich viditeľných nádrží. Odstránili sme oddelenú nádrž s umývacím prostriedkom a zabudovali sme exkluzívny systém automatického umývania s tekutým umývacím prostriedkom v jednorázovej kazete. Jednoducho vyberte požadovaný čistiaci cyklus a Icon sa vyčistí automaticky, bez nutnosti zásahu.
 
KONVEKTOMAT LAINOX ICON - NOVINKA
0.00 €  bez DPH
0.00 €  s DPH
Stitok
 
"NOVINKA" VÝKONNÉ INDUKČNÉ ZARIADENIA
0.00 €  bez DPH
0.00 €  s DPH
Stitok
 
MARENO HOONVED ELOMA KITCHEN AID HAMILTON BEACH
         
HOSHIZAKI HOLLAND Kuhlmobel LIEBHERR robot coupe LAINOX

HOTELTEC s.r.o., Partizánska cesta 116A, 974 01 Banská Bystrica
Copyright © 2013 HOTELTEC s.r.o.