0,00 €
0 ks
obsah košíka
 
ÚvodZnačkyMARENO

MARENO

1

Značka s kompletným sortimentom pre moderné gastronomické prevádzky.

Kompletné systémy pre skupinové stravovanie od roku 1922. Mareno  je dobre zavedenou značkou vo výrobe systémov a zariadení pre profesionálne kuchyne . Spoločnosť pôsobí na celosvetovom trhu od roku 1900, kedy rozvinula  exkluzívne schopnosti vo vysoko špecializovaných oblastiach námorníctva, mobilných modulárnych jednotiek a systémov na zákazku .MARENO navrhuje, vyrába, distribuuje a poskytuje služby v kompletný rad zariadení pre profesionálne stravovanie. Zamestnáva 7.125 ľudí v 24 krajinách,  z toho 1700 v Taliansku a 5400 v zámorí, a je, čo sa týka obratu, jeden z dvoch hlavných skupín na celom svete v tomto odvetví.


Mareno sa zaoberá kompletným systémom pre skupinové stravovanie už od roku 1922. Produkty tejto značky splňajú všetky podmienky gastronómie na báze vysoko kvalitných profesionálnych kuchýň. Ide hlavne o špičkové varné technológie : rúry, pece, varidlá, opekacie dosky, grily, vodné kúpele, fritézy, variče cestovín, varné kotle,  chladiace zariadenia, chladiace pulty,  kabinety a umývacie zariadenia. Viac ako 2000 typov výrobkov umožňuje obsadiť prevádzky všetkých typov a veľkostí. Správna kombinácia jednotlivých modelov zabezpečí funkčnosť a efektivitu  celého stravovacieho procesu.

Zariadenia MARENO sú určené pre všetky nadväzujúce gastronomické procesy – hygienické uschovanie potravín, regenerácia, udržovanie potravín,  prípravu surovín, jednotlivé varné technológie, výdaj a free-flow.

TXT_11_1389601749

 

MARENO HOONVED ELOMA KITCHEN AID HAMILTON BEACH
         
HOSHIZAKI HOLLAND Kuhlmobel LIEBHERR robot coupe LAINOX

HOTELTEC s.r.o., Partizánska cesta 116A, 974 01 Banská Bystrica
Copyright © 2013 HOTELTEC s.r.o.