0,00 €
0 ks
obsah košíka
 
ÚvodNIVONA

NIVONA

NIVONA vie, čo milovníci kávy chcú.

NIVONA distribuuje už roky inovatívne kávovary tej najvyššej kvality.

Elektrospotrebiče NIVONA sú novou, sympatickou alternatívou k bežným kávovarom. Nemecká spoločnosť, ktorej cieľom je vybudovať značku s pridanou hodnotou - pre obchod aj pre našich zákazníkov, ktorým chceme ponúkať zodpovedajúci pomer ceny a kvality. Značka NIVONA stavila na kvalitu a férovú cenu, ktorá musí byť vierohodná. Naši zákazníci vedia, čo je pre nich dobré, preto sa nezameriavajú na lacný spotrebný sortiment.

Kávovary NIVONA by ste ťažko hľadali v hobbymarketoch, diskontných predajniach alebo veľkých obchodných reťazcoch so spotrebným tovarom. NIVONA má svoje miesto výlučne v špecializovanom obchode. Obchodná politika firmy sa vedome odlišuje od obchodnej stratégie radu konkurentov. NIVONA je značka domácich elektrospotrebičov, ktoré sú k dostaniu exkluzívne u špecializovaných predajcov.


Spoločnosť NIVONA sa venuje už po stáročia výrobe renomovaných  domácich spotrebičov. Za touto značkou stojí viac ako 10 rokov trvajúceho výskumu, vývoja a zlepšovania, vďaka čomu spĺňajú všetky priania nielen znalcom, ale i individualistom.

Značka NIVONA vsadila na kvalitu a férovú cenu, preto sú aj základné modely z kvalitného materiálu, vybavené špičkovou technikou a solídne prevedené. Kávovary majú pohodlné a zrozumiteľné používanie, ale kladú dôraz aj na dizajn vďaka čomu je už samotná príprava kávy pôžitkom. Sú umeleckými dielami a vyčarujú šálku či pohár skvelej kávy alebo kreácie s mliečnou penou úplne jednoducho - stlačením jedného tlačidla.

U značkových produktov Nivona zákazník zažije prvotriednu kvalitu. Tá začína už pri produkcii- tu spolupracuje NIVONA len s renomovanými výrobcami. Vďaka tomu majú prístroje značky NIVONA dlhodobú životnosť a sú technicky vyspelé. Obsluha a jednotlivé funkcie prístroja sú premyslené a pohodlné. Dizajn a kvalita vyhovujú dokonca i prísnym švajčiarskym predpisom.

 

MARENO HOONVED ELOMA KITCHEN AID HAMILTON BEACH
         
HOSHIZAKI HOLLAND Kuhlmobel LIEBHERR robot coupe LAINOX

HOTELTEC s.r.o., Partizánska cesta 116A, 974 01 Banská Bystrica
Copyright © 2013 HOTELTEC s.r.o.