0,00 €
0 ks
obsah košíka
 
ÚvodZnačkyLIEBHERR

LIEBHERR

TXT_31_1389599937 

Liebherr - špecialista na chladiacu a mraziacu techniku pre domácnosť aj profi použitie.

Firmu Liebherr založil Hans Liebherr v roku 1949 v meste Kirchdorf an der Iller v Nemecku, svoje aktivity
rozširoval aj do iných európskych krajín, napr. do Švajčiarska, Rakúska a mnohých ďalších, medzi inými aj do Českej republiky. Spoločnosť vyrába chladničky, ale aj ďalšie spotrebiče, čím vytvára veľmi širokú a ucelenú ponuku. Táto ponuka je určená nie len do domácností, ale aj pre profesionálne
využitie.

Zo spotrebnej elektroniky sa Liebherr sústredí na domáce spotrebiče, chladničky, mrazničky, chladiace vitríny. Liebherr vyrába v 25 továrňach v 11 krajinách na štyroch kontinentoch. LIEBHERR je špecialistom na chladenie a mrazenie a v jeho ponuke viac ako 500 modelov nájdete spotrebiče pre použitie v domácnosti, ako sú kombinované chladničky, chladničky, vinotéky, skriňové a truhlicové mrazničky, chladničky a mrazničky pre komerčné použitie aj špecializované spotrebiče pre použitie v laboratóriách a krvných bankách.

Vďaka kombinácii precízneho elektronického riadenia a vysoko efektívnych chladiacich systémov poskytujú chladničky a mrazničky Liebherr jedinečný komfort, čerstvosť a najvyššiu energetickú efektivitu. 

Vstavané spotrebiče Liebherr pripravené pre rok 2013 splnia vďaka inovatívnym nápadom, elegantnému dizajnu a špičkovej kvalite tie najvyššie nároky. Keďže aj v nasledujúcich rokoch bude hlavnou témou v oblasti domácich spotrebičov energetická efektivita, prichádza Liebherr s ďalším obohatením už tak najširšej skupiny modelov v energetickej triede A+++. Vďaka optimalizovanej chladiacej technológii patria všetky nové vstavané spotrebiče do najlepších energetických tried A++ a A+++. Cieľom je ponúknuť zákazníkom najúspornejšiu energetickú triedu a zároveň najvyššie pohodlie. 

Aj v roku 2013 získala spoločnosť Liebherr obľúbenú cenu verejnosti ?“Kuchynská inovácia roku“ toto atraktívne vyznamenanie získala spoločnosť  vo februári 2013 už siedmykrát na frankfurtskom veľtrhu Ambiente.

 

MARENO HOONVED ELOMA KITCHEN AID HAMILTON BEACH
         
HOSHIZAKI HOLLAND Kuhlmobel LIEBHERR robot coupe LAINOX

HOTELTEC s.r.o., Partizánska cesta 116A, 974 01 Banská Bystrica
Copyright © 2013 HOTELTEC s.r.o.