0,00 €
0 ks
obsah košíka
 
ÚvodZnačkyLAINOX

LAINOX

1

Lainox sa kontinuálne vyvíjal už viac ako 20 rokov.


Spoločnosť založená v roku 1981 v Taliansku. Hneď od začiatku sa Lainox špecializuje na konštrukciu a výrobu profesionálnej gastro techniky. Kvalitou a technickými inováciami si rýchlo získala významné miesto na trhu a to ako doma tak aj v zahraničí. Stala sa súčasťou Gruppo Ali SpA. V súčasnosti sa spoločnosť špecializuje na navrhovanie a výrobu zariadení pre profesionálnu gastronómiu, hlavne konvektomatov a šokerov. Početná spolupráca s významnými šéfkuchármi po celom svete umožňuje neustále zdokonaľovať svoje výrobky.

 Lainox dodáva na trh „cooking system“  schopný rešpektovať životné prostredie aj svoju prácu. Vďaka špičkovým technologickým riešeniam,  je možné dosiahnuť  skutočné úspory už od prvého dňa, čo zvyšuje zisk na každej pripravenej miske. Príprava  potravín v LAINOX COOKING SYSTEM znamená odovzdať teplo tak, že  prenikne do potravín, pri minimálnej strate hmotnosti a strate dôležitých živín s minimálnymi energetickými  nákladmi a tiež menším úsilím neustály vývoj nových a vylepšených technológií pri zachovaní talianskej tradície. Všetko s maximálnou účinnosťou, nižšími nákladmi a vyššou  ziskovosťou.

Systém je určený pre všetkých, ktorý potrebujú variť jedlá rýchlo, efektívne a kvalitne v kombinácii s maximálnou jednoduchosťou použitia.  Stačí stlačiť tlačidlo a priniesť k stolu vynikajúci pokrm. Vďaka špičkovým technologickým riešeniam,  je možné dosiahnuť  skutočné úspory už od prvého dňa, čo zvyšuje zisk na každej pripravenej miske.

TXT_39_1389600461

MARENO HOONVED ELOMA KITCHEN AID HAMILTON BEACH
         
HOSHIZAKI HOLLAND Kuhlmobel LIEBHERR robot coupe LAINOX

HOTELTEC s.r.o., Partizánska cesta 116A, 974 01 Banská Bystrica
Copyright © 2013 HOTELTEC s.r.o.