0,00 €
0 ks
obsah košíka
 
ÚvodServis

Servis

Naša firma poskytuje komplexné služby v odbore gastronómie. Žiadne zariadenie nie je dokonale bezchybné alebo bezporuchové, preto naša firma disponuje vlastným servisom, na ktorý kladie vysoké nároky. Po projekcii a návrhu zariadení podľa Vašich požiadaviek, zariadenie dodáme a odborne zapojíme priamo u Vás prostredníctvom našich vlastných servisných technikov, ktorí pôsobia v rámci celého Slovenska.

Následne zaškolíme obsluhujúci personál a zabezpečujeme záručný a pozáručný servis dodaných gastronomických zariadení. Naši technickí pracovníci zabezpečujú servis dielensky aj externe priamo v prevádzkach našich klientov, realizujú zákazky a montáž jednotlivých spotrebičov a poskytujú servis opráv elektrických, plynových a mechanických zariadení.

Vykonávame okrem posudzovania technického stavu či modernizácie gastro prevádzky taktiež preventívne prehliadky a údržbu zariadení. To napomáha k predľženiu životnosti a funkčnosti zariadenia. Na žiadosť zákazníka zabezpečujeme vypracovanie odborných podkladov - revízne správy, technické kontroly, tlakové skúšky atď.

.....a vždy niečo nad rámec

Váš HOTELTEC - servisný team

    

 

MARENO HOONVED ELOMA KITCHEN AID HAMILTON BEACH
         
HOSHIZAKI HOLLAND Kuhlmobel LIEBHERR robot coupe LAINOX

HOTELTEC s.r.o., Partizánska cesta 116A, 974 01 Banská Bystrica
Copyright © 2013 HOTELTEC s.r.o.